Centrum Porad Prawnych w Oświęcimiu

2018-08-01

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce realizuje projekt "Wsparcie prawno-doradcze dostępne dla seniora" finansowany w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. Projekt jest realizowany m.in. w Centrum Porad prawnych w Oświęcimiu. Promocja projektu trwa od czerwca, zapraszamy do udziału w projekcie wszystkie osoby starsze, seniorów, którzy chcą skorzystać z bezpłatnych porad prawnych. Nasza prawniczka dyżuruje w Centrum w każdy drugi i ostatni wtorek miesiąca udzielając porad. Każdy kto chce skorzystać z porad może się wcześniej zapisać na poradę pod numerem telefonu: 881-508-147. Porad udzielamy w Centrum Porad Prawnych na ul. 11 listopada 3G/1 ( Akademia Językowa) w godzinach od 15 do 19 w wyznaczonych terminach. Harmonogram dyżurów jest wywieszony w Centrum. Zapraszamy.