Podsumowanie Mobilnego Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Czarnym Dunajcu

2011-10-25

W dniach 28 i 30 września 2011 r. w Gminie Czarny Dunajec zorganizowane zostało Mobilne Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich. Dyżur odbył się w siedzibie Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec. Celem wydarzenia było umożliwienie mieszkańcom Gminy skorzystania z bezpłatnych porad i informacji prawnych i obywatelskich. Mobilne Centrum skierowane było zwłaszcza do osób, które z różnych powodów nie mogą dotrzeć do Centrum Porad w Nowym Targu.

Mobilne Centrum zorganizowane zostało przez stowarzyszenie Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce z siedzibą w Krakowie w ramach projektu „Bliżej Obywatela – poradnictwo prawne i obywatelskie” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wszyscy mieszkańcy Gminy Czarny Dunajec mogą nadal skorzystać z bezpłatnej porady prawnej i obywatelskiej w Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Nowym Targu.

Więcej informacji na temat zapisów na poradę uzyskać można pod nr telefonu Centrum w Nowym Targu lub dzwoniąc na bezpłatną infolinię 800 677 766.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Czarny Dunajec do korzystania z bezpłatnych porad!

Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Nowym Targu
 Ul. Królowej Jadwigi 3b,