Podsumowanie Mobilnego Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Iwanowicach

2011-10-26

W dniach 29 - 30 września 2011 r. w Gminie Iwanowice zorganizowane zostało Mobilne Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich. Dyżur prawnika odbył się w siedzibie Urzędu Gminy Iwanowice, dzięki uprzejmości władz Gminy.

Celem wydarzenia było umożliwienie mieszkańcom skorzystania z bezpłatnych porad oraz informacji prawnych i obywatelskich. Mobilne Centrum skierowane było zwłaszcza do osób, które z różnych powodów nie mogą dotrzeć do Centrum Porad w Krakowie.

Z możliwości rozmowy z prawnikiem skorzystało 12 osób, którym udzielono łącznie 14 porad oraz informacji prawnych i obywatelskich.

Mobilne Centrum zorganizowane zostało przez stowarzyszenie Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce z siedzibą w Krakowie w ramach projektu „Bliżej Obywatela – poradnictwo prawne i obywatelskie” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wszyscy mieszkańcy Gminy Iwanowice mogą nadal korzystać z bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich w Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Krakowie.

Więcej informacji na temat zapisów na poradę uzyskać można pod nr telefonu Centrum w Krakowie lub dzwoniąc na bezpłatną infolinię 800 677 766.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Iwanowice do korzystania z bezpłatnych porad!

Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Krakowie
ul. Żułowska 51