Podsumowanie Mobilnego Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Lipnicy Murowanej

2011-10-26

W dniach 19 i 21 września 2011 r. w Lipnicy Murowanej zorganizowane zostało Mobilne Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich. Dyżur prawnika odbył się w siedzibie Urzędu Gminy Lipnica Murowana, dzięki uprzejmości władz Gminy. Celem wydarzenia było umożliwienie mieszkańcom skorzystania z bezpłatnych porad oraz informacji prawnych i obywatelskich. Mobilne Centrum skierowane było zwłaszcza do osób, które z różnych powodów nie mogą dotrzeć do Centrum Porad w Bochni lub Brzesku.

Z możliwości rozmowy z prawnikiem skorzystało 8 osób, którym udzielono łącznie 12 porad oraz informacji prawnych i obywatelskich.

Mobilne Centrum zorganizowane zostało przez stowarzyszenie Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce z siedzibą w Krakowie w ramach projektu „Bliżej Obywatela – poradnictwo prawne i obywatelskie” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wszyscy mieszkańcy Gminy Lipnica Murowana mogą nadal korzystać z bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich w Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Brzesku i Bochni.

Więcej informacji na temat zapisów na poradę uzyskać można pod nr telefonu Centrum w Bochni i Brzesku lub dzwoniąc na bezpłatną infolinię 800 677 766.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Lipnica Murowana do korzystania z bezpłatnych porad!

Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Bochni
Ul. Wyspiańskiego 25,